Classic

ŁAZIENKA

Kamień Uniwersalny usuwa nieprzyjemne osady z kamienia i rdzy w łazience, skutecznie pozbywa się śladów po wodzie i mydle. Kamień Uniwersalny - co może zadziwić - wyczyści płytki ceramiczne, a w szczególności fugi! Obojętnie, czy to jest kabina prysznicowa czy wanna(zarówno emaliowana jak i akrylowa) - pozbędziemy się męczących zanieczyszczen. Ponieważ poradzi sobie także z wszelkimi zabrudzeniami na bateriach zlewozmywakowych, sedesach a nawet lustrach, można śmiało powiedzieć, że Kamieniem Uniwersalnym umyjemy całą łazienkę!
ORYGINALNY PRODUKT FIRMY
WWW.UNIVERSALSTEIN.COM

DOM Przy użyciu tylko jednego produktu można kompleksowo wysprzątać cały dom pozbywając się nawet starych i wydawałoby się nieusuwalnych zabrudzeń. Czytaj dalej.

KUCHNIA Kamień Uniwersalny szczególnie polecany jest do powierzchni i urządzeń kuchennych, gdyż skutecznie usuwa tłuste osady z mikrofalówek, okapów, naczyń, sztućców oraz mebli kuchennych wraz z uchwytami i przeszklonymi witrynami. Czytaj dalej.

ŁAZIENKA Kamień Uniwersalny usuwa nieprzyjemne osady z kamienia i rdzy w łazience, skutecznie pozbywa się śladów po wodzie i mydle. Czytaj dalej.

SAMOCHÓD Mężczyźni mogą używać Kamienia Uniwersalnego do kompleksowego mycia samochodu, obicia podsufitówki, felg aluminoiwych i wszelkich chromowanych części. Czytaj dalej.

NAGROBKI I KOMINKI Wyczyścić i wypolerować przy użyciu Kamienia Uniwersalnego można nagrobki z marmuru, granitu i lastryka, a także kominki i szyby kominkowe. Czytaj dalej.

HOBBY Jak mało który produkt jest idealny do czyszczenia laminatów, więc desek surfingowych, łodzi motorowych, jachtów, nart wodnych i zimowych, obuwia sportowego, łyżew, a nawet instrumentów muzycznych. Czytaj dalej.