Classic

PRODUKT

Kamień Uniwersalny to ekologiczny środek czystości. Czyści, poleruje i konserwuje w jednym cyklu pracy.

Skutecznie usuwa brud i jest jednocześnie łagodny dla czyszczonych powierzchni, ponieważ nie rysuje ich tak jak proszki czy mleczka. Dzięki niektórym składnikom, po użyciu Kamienia Uniwersalnego doskonale spływa woda, nie trzymając się powierzchni, zostawiając jednocześnie blask i połysk. Znalazł szerokie zastosowanie w przemyśle hotelarskim i gastronomicznym. Ze względu na brak szkodliwości dla środowiska oraz niezwykłą wydajność, z Kamienia Uniwersalnego korzysta się również w szpitalach i gabinetach lekarskich. Nawet panowie bardzo chętnie sięgają po niego przy okazji mycia samochodu.

Do wyboru mamy trzy gramatury Kamienia Uniwersalnego: puszki 500g, puszki 800g i wiaderka 4kg.

TARGI

Kamień Uniwersalny z powodzeniem wystawiamy na największych imprezach branżowych w Polsce. Mnogość zastosowań naszego produktu sprawia, że można nas spotkać na różnego rodzaju targach, między innymi ekologicznych, hotelarskich, budowlanych, sakralnych, stomatologicznych itp. Do najważniejszych należą chociażby BoatShow, Interbud i wiele innych.
NAGRODY
 
Nasz produkt został wielokrotnie nagrodzony złotymi i srebrnymi medalami na targach europejskich przez różne organizacje handlowe. Otrzymał wiele dyplomów i wyróżnień w kategorii "Ekologiczne środki Czystości".
ORYGINALNY PRODUKT FIRMY
WWW.UNIVERSALSTEIN.COM