JAK UNIKNĄĆ PODRÓBEK?

Kamień Uniwersalny - produkt firmy Zielinsky Universal-Stein (www.universalstein.com) jest jedynym oryginalnym tego typu produktem do czyszczenia. Jesteśmy jego wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. Aby odróżnić go od podróbek, należy zwrócić uwagę na opakowanie. Oryginalne puszki są w kolorze zielonym z logo w postaci drzewka. Dodatkowo muszą znajdować się numery atestów polskich i międzynarodowych, patent, nazwa producenta i dystrybutora.

podrobki

DOM Przy użyciu tylko jednego produktu można kompleksowo wysprzątać cały dom pozbywając się nawet starych i wydawało by się nieusuwalnych zabrudzeń. Czytaj dalej.

KUCHNIA Kamień Uniwersalny szczególnie polecany jest do powierzchni i urządzeń kuchennych, gdyż skutecznie usuwa tłuste osady z mikrofalówek, oklapów, naczyń, sztućców oraz mebli kuchennych wraz z uchwytami i przeszklonymi witrynami. Czytaj dalej.

ŁAZIENKA Kamień Uniwersalny usuwa nieprzyjemne osady z kamienia i rdzy w łazience, skutecznie pozbywa się śladów po wodzie i mydle. Czytaj dalej.

SAMOCHÓD Mężczyźni mogą używać Kamienia Uniwersalnego do kompleksowego mycia samochodu, obicia podsufitówki, felg aluminoiwych i wszelkich chromowanych części. Czytaj dalej.

NAGROBKI I KOMINKI Wyczyścić i wypolerować przy użyciu Kamienia Uniwersalnego można nagrobki z marmuru, granitu i lastryka, a także kominki i szyby kominkowe. Czytaj dalej.

HOBBY Jak mało który produkt jest idealny do czyszczenia laminatów, więc desek surfingowych, łodzi motorowych, jachtów, nart wodnych i zimowych, obuwia sportowego, łyżew, a nawet instrumentów muzycznych. Czytaj dalej.
strona główna | o produkcie | jak kupić? | jak rozpoznać podróbki? | kontakt        PROJEKT I WYKONANIE CIEKAWA-REKLAMA.PL SP. Z O. O.