info@kamienuniwersalny.pl

501 033 925

zamknij formularz zamówienia limuzyny w Trójmieście

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24h!

przejazd powyżej 60 minut

Zamawiam

pakiet MINI

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Kamień uniwersalny - opis produktu

Ekologiczny uniwersalny środek czyszczący, który usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia w sposób całkowicie naturalny, przez co jest w pelni bezpieczny dla ludzi i srodowiska.

 

Kamien Uniwersalny jest bezkonkurencyjny, ponieważ nie ma na rynku drugiego stuprocentowo ekologicznego i bezpiecznego produktu do czyszczenia, który swoim działaniem przewyższa tradycyjne środki chemiczne. Kamień Uniwersalny rozpuszcza tłuszcz i osad wapienny, przez co wachlarz jego zastosowań jest w zasadzie nieograniczony. Drogeryjne preparaty czyszczące przeznaczone sa tylko do określonych powierzchni, ponieważ inne mogłyby zostać uszkodzone lub środek by nie zadziałał. Kamień Uniwersalny nie bez przyczyny ma taką nazwę, ponieważ można go używać do każdego tworzywa bez ryzyka zniszczenia czy zarysowania, a jego działanie jest w zależności od czyszczonej powierzchni albo równe tradycyjnym środkom albo o wiele lepsze. Kupując Kamień Uniwersalny można więc mieć jednocześnie naturalny, bezpieczny i skuteczny środek czyszczący zamiast jakiegokolwiek chemicznego preparatu. Te cechy Kamienia Uniwersalnego poznały już tysiące klientów w Polsce (a miliony na świecie) i wciąż zdobywa on nowych fanów.

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

info@kamienuniwersalny.pl

501 033 925

KAMIEŃ UNIWERSALNY

INFORMACJE

Dane rejestrowe

Dostawa

Regulamin

Realizacja zamówień

Reklamacje i zwroty

PRZYDATNE LINKI

Polityka prywatności

O firmie

KONTAKT

Zastosowanie produktu

Samochód

 

 karoseria

 felgi

 podsufitówka

 szyby

 chromowane i niklowane części

 lusterka

 skórzane kanapy

 

Dom

 

 drzwi

 parapety

 okna (szyby z ramami)

 półki

 podłogi

 meble

 lampy

 żaluzje

Hobby

 

 łodzie

 motocykle

 samochody

 kampery

 rowery

 sprzęt sportowy

 kominki

 obuwie skórzane

Kuchnia

 

 płyty ceramiczne (w tym indukcyjne)

 piekarniki

 lodówki

 blaty kuchenne

 meble kuchenne

 zlewozmywaki

 armatura

 okapy

 

Taras i ogród

 

 grille

 meble ogrodowe

 baseny

 oczka wodne

 szklarnie

 donice

 oranżerie

 balustrady

 nagrobki

Łazienka

 

 płytki z fugami

 wanny

 kabiny prysznicowe

 umywalki

 brodziki

 deski sedesowe

 meble łazienkowe

 lustra

 pralki

Kamień Uniwersalny jest idealny w gospodarstwie domowym, ogrodzie czy garażu do wszystkich twardych powierzchni oraz do czyszczenia wszelkich pojazdów, maszyn i różnych sprzętów. Ze względu na swoje właściwości ma nieograniczone zastosowanie w gastronomii, hotelarstwie, rzemiośle, przemyśle i wielu innych branżach.

 

Powierzchnie idealne do czyszczenia: stal nierdzewna, chrom, aluminium, złoto, srebro, mosiądz, miedź, cyna, emalia, szkło, akryl, kryształ, plastik, ceramika, porcelana, marmur, granit, drewno lakierowane/uszczelniane i każda inna twarda powierzchnia nadająca się do kontaktu z wodą.

 

Usuwalne zabrudzenia: zacieki wodne, plamy z wody, pozostałości mydła, odciski palców, makijaż, tłuste plamy, pasta do zębów, nikotyna, smugi po owadach, plamy z kawy i herbaty, zżółknięcia, nalot rdzy, plamy pleśni w łazience, patyna, ciemne przebarwienia na spoinach płytek i inne.

Zalety Kamienia Uniwersalnego

 Przyjazny dla środowiska

 Czyści, poleruje i konserwuje w jednym cyklu pracy

 Uniwersalne zastosowanie do całego gospodarstwa domowego

 Intensywne czyszczenie bez wysiłku

 Łatwy w aplikacji

 Czystość bez smug i zarysowań

 Chroni przed wpływem warunków atmosferycznych

 Zostawia piękny efekt nabłyszczenia

 Delikatny dla czyszczonych powierzchni

 Nie drażni skóry rąk oraz nie uczula

 Ekologiczny, ulega biodegradacji w 99,9%

 Doskonały dla alergików i astmatyków

 Bezpieczny dla dzieci i środowiska

 Niezwykle ekonomiczny w użyciu

 Pozbawiony kwasów i substancji toksycznych

 Nieograniczony termin przydatności do użytku

Wydajność

Kamień Uniwersalny czyści, poleruje i konserwuje w jednym cyklu pracy. Jest niezwykle wydajny, ponieważ nie występuje jak tradycyjne środki w postaci płynu, a właśnie w formie kamienia. Rozprowadza się go gąbka z odrobina wody uzyskując czyszczącą piane, co powoduje niewidoczny ubytek preparatu i pozwala używać go wiele miesięcy, a nawet lat. Kamień Uniwersalny to koncentrat w stałej postaci i dlatego ma niewyobrażalną wydajność (można przyjąć, że puszka 900g odpowiada w przybliżeniu około 50 litrom płynnego preparatu). Ponieważ produkt jest całkowicie bezpieczny dla środowiska, naturalny i biodegradowalny, ma bezterminową datę przydatności.

Sposób użycia

Bez względu na czyszczoną powierzchnie, Kamienia Uniwersalnego używa się w jednakowy sposób. Za przykład niech posłuży łazienka, w której chcielibyśmy usunąć osady wapienne oraz resztki mydła, tłuszcz i brud z różnych tworzyw: szkło, płytki ceramiczne, emalia, akryl, plastik i inne. Nie musimy czyścić każdego miejsca osobno, a działać zgodnie z instrukcja jednocześnie w całej łazience.

 

Sposób użycia Kamienia Uniwersalnego: Potrzeć Kamień kilka razy zmoczona w wodzie gąbką, aż do wytworzenia się piany. Spieniona gąbka pocierać zabrudzona powierzchnie. Spłukać pianę i brud, w razie potrzeby powtórzyć czynność. Na koniec spłukać jeszcze raz lub wytrzeć do sucha ściereczką (niektóre powierzchnie nie wymagają wycierania, gdyż powstała powłoka czyni ją suchą od razu po spłukaniu).

 

Co należy zrobić, jeśli plamy z kamienia pozostaną pomimo prawidłowego użytkowania?

Odpowiedzią jest cierpliwość. Wapno może wgryźć się głęboko w powierzchnię. Osady wapienne nie pojawiają się z dnia na dzień, więc czas i wielokrotne użycie są kluczem do sukcesu. Jednak przy większości zabrudzeń już jednorazowe użycie daje niesamowity efekt.

Dane techniczne

Waga 650g/900g/4500g

Puszka z ekologicznego PP

Wyprodukowane w Niemczech z naturalnych składników

 

ATESTY

Zgłoszone w Federalnym Urzędzie Środowiska

Posiada atest PZH nr 11Ż/0687/02

Wpisany do rejestru znak towarowy

National: nr 1130598

International: nr 551001

Instytut Kontroli i Badań Materiałów EMPA

Urząd Federalny ds. Zdrowia (BAG) T nr 96047

 

OECD 302 B mit CO2 - Bestimmung

 

Sprawozdanie z tekstu nr 403677 - "bez środków trujących"

 

 

Skład

W skład Kamienia Uniwersalnego wchodzą wyłącznie skuteczne, naturalne substancje, takie jak opatentowane zielone mydło, płatki mydlane (5-15%), glinka polerska, oleje roślinne i gliceryna. Ze względu na drobny charakter glinki polerskiej (wielkość ziarna) preparat nie rysuje czyszczonej powierzchni. Gliceryna roślinna zamyka się po czyszczeniu, dzięki czemu nowe zabrudzenia nie przyklejają się tak łatwo, a z mytych powierzchni spływa woda nie zostawiając smug. Gliceryna pomaga również zachować nawilżenie dłoni po użyciu, a odrobina olejku cytrynowego nadaje kompozycji świeży zapach.